Vložit vlastní zápis

Jste příznivci české literatury? Trávíte svůj volný čas převážně s knihou v ruce? Vytváříte se vlastní čtenářské zápisy a poznámky z přečtených knih? Pak hledáme právě Vás.

Máte-li vlastní čtenářské zápisy a chcete-li se o ně podělit i s ostatními uživateli internetu, je web www.prectizame.cz tím pravým místem. Web www.prectizame.cz je mladým, dynamicky se rozvíjejícím čtenářským deníkem zaměřeným na kanonická díla české literatury od nejstarších dob až po současnost.

Nabízíme Vám tak možnost stát se součastí tohoto projektu a zasloužit se o jeho organický růst. Čtenářský deník www.prectizame.cz si klade za cíl vytvořit rozsáhlou a profesionální databázi českých literárních děl. Hlavní myšlenkou projektu je preferování kvality před kvantitou. Z tohoto důvodu máme zájem pouze o kvalitní a originální čtenářské zápisy. Pokud si myslíte, že právě Vaše čtenářské zápisy tyto požadavky splňují, jste na nejlepší cestě stát se součástí rodícího se projektu s nemalými ambicemi.

Vžijte se do role redaktora a staňte se součástí týmu webu www.prectizame.cz!

 

Před vložením čtenářského zápisu prosím zkontrolujte, zda již zápis z této knihy na www.prectizame.cz neexistuje. Duplikované zápisy nejsou povoleny.

VLOŽIT VLASTNÍ ČTENÁŘSKÝ ZÁPIS